27 września 2018

Konkurs „Epizody z Powstania Wielkopolskiego w komiksie i plakacie” pod patronatem Wojewody Wielkopolskiego – zajęcia warsztatowe, październik 2018

Organizatorem konkursu jest Oddziałowe Biuro Edukacji Narodowej Instytutu Pamięci Narodowej w Poznaniu. Współorganizatorem jest Wielkopolski Kurator Oświaty w Poznaniu. Partnerami konkursu są: Wielkopolskie Muzeum Niepodległości oraz Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 w Poznaniu. Przedsięwzięcia towarzyszące konkursowi to warsztaty dla uczniów i nauczycieli.

Uczestników projektu edukacyjnego organizatorzy Konkursu zapraszają na  warsztaty z tworzenia komiksu i plakatu. Miejsce odbywania się warsztatów:

Młodzieżowy Dom Kultury nr 3 w Poznaniu, ul. Jarochowskiego 1, 60-235 Poznań, tel: 61 866 57 47

Uwaga!

Uczniowie Szkół zgłoszonych do Projektu przyjeżdżają z opiekunem, który ponosi odpowiedzialność za swoich uczniów w trakcie zajęć warsztatowych.

Ze względu na ograniczenia miejsc, w warsztatach może wziąć udział po 4 uczniów i 1 opiekun w każdej kategorii – komiks i plakat, ze zgłoszonej Szkoły. Oznacza to, że jeśli Szkoła zgłosiła swój udział w obu kategoriach to ze Szkoły może przyjechać 8 uczniów i 2 opiekunów. Zajęcia z komiksu i warsztatu odbędą się jednocześnie w tych samych godzinach w oddzielnych salach.

Organizacja Warsztatów zgodnie z poniżej załączonym harmonogramem.

Szczegółowych informacji udziela:
Katarzyna Książkowska, koordynator projektu
e-mail: katarzyna.ksiazkowska@ipn.gov.pl
tel.: 61 835 69 64

Zapraszamy serdecznie!

Załączniki

Harmonogram zajęć warszatowych
Data: 2018-09-28, rozmiar: 369 KB