5 lipca 2021

Wyniki stopnia drugiego Wojewódzkiego Konkursu Kształcenia Słuchu pt. „Ptaków Śpiew” 2021 rozpoznawanie śpiewu i odgłosów ptaków polskich

Szanowni Uczestnicy,

informujemy, że drugi stopień konkursu zakończył się powodzeniem 25 czerwca 2021 r.

Gratulujemy wszystkim osiągnięcia wspaniałych wyników w tym, trudnym, niekonwencjonalnym teście. Wasza wiedza i umiejętności, którymi wykazaliście się jest godna pochwały i wyróżnienia. Jesteśmy pewni, że nabyte umiejętności przydadzą się Wam nie raz w dalszym życiu.

W załączonym wykazie znajdują się wyniki drugiego stopnia – testu słuchowego, w którym zadaniem uczestników było wykonanie 30 różnorodnych poleceń w sumie za 70 pkt w czasie 50 minut.

Do stopnia trzeciego w formie turnieju finałowego zakwalifikowali się uczestnicy, którzy osiągnęli wynik minimum 59 punktów. Udział w stopniu drugim konkursu jest już wielkim sukcesem i świadectwem niekwestionowanej wysokiej wiedzy i wielkich umiejętności, dlatego pragniemy docenić zaangażowanie uczestników.

Srebrną odznakę otrzymają uczestnicy, którzy zdobyli od 52 do 58 pkt, a odznaka brązowa należy się tym, którzy uzyskali od 47 do 51 pkt. Dyplom uznania otrzymają uczestnicy, którzy zdobyli od 41 do 46 pkt. Uroczyste wręczenie nagród i odznak odbędzie się 1 października 2021 r. Dyplomy uznania zostaną wysłane do szkół.

Tych, którym nie udało się uzyskać wystarczającej liczby punktów gorąco zachęcamy do dalszego doskonalenia swoich umiejętności i wzięcia udziału w kolejnym konkursie za rok.

Trzeci stopnień konkursu planowany jest na dzień 1 października 2021 r. w Europejski Dzień Ptaków i będzie przebiegał w sposób następujący: w pierwszej części odbędzie się turniej finałowy dla 15 złotych medalistów, a w drugiej części uroczyste wręczenie dyplomów i udekorowanie medalami brązowymi i srebrnymi uczestników, którzy osiągnęli wysokie noty, a następnie ogłoszenie wyników turnieju finałowego i wręczenie nagród. Szczegółowe informacje na temat jego organizacji, ponad te wskazane w regulaminie, zostaną opublikowane na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Poznaniu we wrześniu 2021 r.

Dodatkowych informacji udziela:
Wojewódzki Koordynator Konkursów
wizytator Rafał Renz
Wydział Rozwoju Edukacji
nr tel. 780 386 057 (+sms+Whatsapp+Signal)
DC: Koordynator Konkursów KO Poznań#7068
adres e-mail: konkursy@ko.poznan.pl

Załączniki

Rozkład wyników
Data: 2021-07-05, rozmiar: 502 KB