Lp. | Imię i nazwisko | Stanowisko | Pokój | Telefon |
---|---|---|---|---|
1. | Igor Bykowski |
kurator oświaty | 333 | 61 670 40 83 |
2. | Aneta Gęsikiewicz-Nawrocka | specjalista – sekretariat | 334 | 61 670 40 83 |
3. | Izabela Liebert – Jędroszkowiak | wicekurator oświaty | 337 | 61 670 40 84 |
4. | wicekurator oświaty | 335 | 61 670 40 84 |
|
5. | Elżbieta Tołstołucka | inspektor – sekretariat | 336 | 61 670 40 84 |
6. | Magdalena Miczek | specjalista ds. informacji i komunikacji medialnej | 336 | 662 381 792 |
7. | Dariusz Dondajewski | pełnomocnik ds. ochrony informacji niejawnych i spraw obronnych | 303 | 780 386 034 |
8. | Paweł Ludek | stanowisko ds. służby bezpieczeństwa i higieny pracy | 309 | 532 751 817 |
9. | Katarzyna Walczak | stanowisko ds. kontroli zarządczej | 309 | 780 386 035 |
10. | Klaudiusz Farulewski | główny księgowy | 331 | 61 670 40 82 |
Zespół do spraw finansowo-księgowych | ||||
10. | Dobromiła Kołacka | specjalista | 329 | 780 386 037 |
11. | Barbara Maciuszek | starszy specjalista | 329 | 780 386 038 |
12. | Marta Lis | specjalista | 329 | 784 691 039 |
13. | Diana Zielińska | specjalista | 329 | 780 386 121 |
Zespół do spraw inicjatyw obywatelskich i skarg | ||||
14. | Danuta Hyżak | starszy wizytator | 318 | 780 386 032 |
Wydział Nadzoru Pedagogicznego:
Lp. | Imię i nazwisko | Stanowisko | Pokój | Telefon |
---|---|---|---|---|
1. | Anetta Szurkowska | dyrektor | 338a | 61 670 40 87 |
2. | Lidia Kałwińska |
zastępca dyrektora | 338a | 61 670 40 87 |
3. | Marzena Adamczyk-Pelcer | starszy wizytator | 315 | 780 386 055 |
4. | Sylwia Adamkiewicz | wizytator | 428 | 780 386 081 |
5. | Karolina Adamska | starszy wizytator | 30b | 780 386 020 |
6. | Izabela Albrecht | starszy wizytator | 427 | 780 386 048 |
7. | Kazimierz Baczyński | starszy wizytator | 324 | 780 386 052 |
8. | Katarzyna Bizukojć | starszy wizytator | 427 | 780 386 056 |
9. | Bożena Chwaliszewska | starszy wizytator | 429 | 780 386 075 |
10. | Violetta Dąbek | starszy wizytator | 30b | 780 386 039 |
11. | Elżbieta Dobrochowska | starszy wizytator | 302 | 780 386 053 |
12. | Agnieszka Duszyńska | starszy wizytator | 303 | 780 386 070 |
13. | Sylwia Figaszewska | specjalista – sekretariat | 338 | 61 670 40 87 |
14. | Olga Janyszek | wizytator | 302 | 600 859 945 |
15. | Justyna Kasprzak-Rzeźniczak | starszy wizytator | 429 | 780 386 058 |
16. | Anna Kaźmierczak | specjalista | 338 | 780 386 122 |
17. | Katarzyna Kordus | wizytator | 316 | 539 092 442 |
18. | Beata Kumanowska-Wantuch | starszy wizytator | 317 | 780 386 083 |
19. | Katarzyna Kurczoba | wizytator | 30b | 780 386 067 |
20. | Ewelina Majchrzak | starszy wizytator | 323 | 780 386 077 |
21. | Sława Mrożek | starszy wizytator | 317 | 780 386 065 |
22. | Marek Przybylski | wizytator | 425 | 780 386 068 |
23. | Beata Przyszczypkowska | starszy wizytator | 303 | 780 386 069 |
24. | Hanna Rajcic-Mergler | starszy wizytator | 30b | 780 386 073 |
25. | Krzysztof Skrętny | starszy wizytator | 315 | 780 386 049 |
26. | Mirosława Synoradzka | starszy wizytator | 304 | 780 386 072 |
27. | Marzena Szułczyńska | starszy wizytator | 317 | 780 386 027 |
28. | Dorota Śliwińska | starszy wizytator | 324 | 780 386 078 |
29. | Hanna Wartecka | starszy wizytator | 30c | 780 386 074 |
30. | Genowefa Wasiak | starszy wizytator | 30c | 780 386 099 |
31. | Brygida Wieczorek | starszy wizytator | 426 | 780 386 051 |
32. | Krystyna Wirkowska-Wróbel | starszy wizytator | 426 | 780 386 063 |
33. | Barbara Zatorska | starszy wizytator | 316 | 780 386 050 |
Wydział do Spraw Nauczycieli i Sieci Szkół:
Pl. Wolności 18, III piętro
Lp. | Imię i nazwisko | Stanowisko | Pokój | Telefon |
---|---|---|---|---|
1. | Elżbieta Smagała |
dyrektor | 321 | 61 670 40 86 |
2. | Agata Krzywania |
zastępca dyrektora | 312 | 61 670 40 86 |
3. | Piotr Bojanowski | referent prawno-administracyjny | 313 | 662 359 687 |
4. | Joanna Borowicz | starszy wizytator | 315 | 780 386 029 |
5. | Krystyna Brych-Rajman | starszy wizytator | 319 | 780 386 082 |
6. | Małgorzata Buchert | starszy wizytator | 318 | 600 839 120 |
7. | Ewa Cejza | referent prawno-administracyjny | 315 | 780 386 045 |
8. | Agnieszka Dębiak-Król – KDN | starszy wizytator | 512 | 780 386 028 882 161 269 |
9. | Estera Dębska-Wiśniewska | referent | 322 | |
10. | Jakub Durczak-Przybylski | referent prawny | 313 | 780 386 047 |
11. | Maria Janeczko-Janicka | referent prawny | 312 | 784 437 329 |
12. | Paulina Koralewska | specjalista | 313 | 780 386 046 |
13. | Krzysztof Krajewski | starszy wizytator | 315 | 780 386 044 |
14. | Piotr Kudlek | inspektor | 513 | 780 386 026 |
15. | Cecylia Ogiba | wizytator | 318 | 539 093 696 |
16. | Anna Ornatek – RzD | referent prawny | 503 | 780 386 014 |
17. | Mariusz Stróżewski | starszy specjalista | 314 | 784 919 705 |
18. | Anna Wujkowska | starszy inspektor | 320 | 780 386 031 |
19. | Ewelina Wysocka | specjalista – sekretariat | 322 | 61 670 40 86 |
20. | Magdalena Zamoyska | starszy specjalista | 314 | 780 386 015 |
Wydział Rozwoju Edukacji:
Lp. | Imię i nazwisko | Stanowisko | Pokój | Telefon |
---|---|---|---|---|
1. | Małgorzata Wilczyńska-Grześ | dyrektor | 320 | 61 670 40 85 |
2. | Renata Jocz | starszy wizytator | 322 | 780 386 062 |
3. | Sylwia Kowalewska | inspektor | 314 | 780 386 089 |
4. | Marta Kryjom | starszy inspektor | 313 | 780 386 125 |
5. | Mateusz Leszkowicz | specjalista | 313 | 780 386 022 |
6. | Dorota Matuśkiewicz | wizytator | 322 | 780 386 054 |
7. | Małgorzata Nowek | starszy specjalista | 312 | 780 386 057 |
8. | Agnieszka Sobocka | starszy informatyk | 311 | 780 386 023 |
9. | Izabela Szmigiero | starszy inspektor | 314 | 780 386 124 |
10. | Dorota Weber | inspektor – sekretariat | 321 | 61 670 40 85 |
Wydział Administracyjno-Finansowy:
Lp. | Imię i nazwisko | Stanowisko | Pokój | Telefon |
---|---|---|---|---|
1. | Marcin Skręty | dyrektor | 340 | 61 670 40 82 |
2. | Anna Borowczak | inspektor | 325 | 780 386 021 |
3. | Anna Filipiak | specjalista | 327 | 532 751 815 |
4 | Aneta Gęsikiewicz-Nawrocka | specjalista | 334 | 61 670 40 83 |
5. | Marieta Gorczyńska | specjalista | 310 | 780 386 019 |
6. | Marzena Gronowska | specjalista | 310 | 780 386 017 |
7. | Alicja Kołodziejczyk | inspektor | 339 | 61 670 40 81 |
8. | Bartosz Nowak | programista | 107C | 780 386 043 |
9. | Robert Orzechowski | główny informatyk | 327 | 780 386 060 |
10. | Zbigniew Popieliński | informatyk | 107C | 539 094 074 |
11. | Mariola Robaszyńska | specjalista | 310 | 780 386 018 |
12. | Beata Rokus-Stawińska | specjalista | 326 | 780 386 042 |
13. | Magdalena Świerkowska | inspektor | 339 | 61 670 40 82 |
14. | Elżbieta Tołstołucka | inspektor | 336 | 61 670 40 84 |
15. | Mariusz Tyborski | starszy informatyk | 327 | 600 210 352 |
16. | Natalia Wiśniewska | inspektor | 327 | 532 751 814 |
17. | Małgorzata Wolińska | starszy inspektor | 325 | 780 386 040 |
18. | Katarzyna Zarzyńska | starszy specjalista | 326 | 780 386 041 |
Wydział Administracyjno-Finansowy – Zespół do spraw archiwum zakładowego:
Pl. Wolności 18, II piętro
Lp. | Imię i nazwisko | Stanowisko | Pokój | Telefon |
---|---|---|---|---|
1. | Tomasz Bączkiewicz | inspektor | 223 | 780 386 012 |
2. | Przemysław Janiszewski | specjalista | 223 | 784 437 330 |
3. | Alicja Zawodna | referent | 223 | 780 386 012 |