20 września 2018

Konferencja „Kształcenie zawodowe w czasach zaborów i w XX – leciu Polski Niepodległej” – 24 października 2018, Warszawa

Zapraszamy Państwa dyrektorów i nauczycieli szkół zawodowych, doradców zawodowych oraz pracodawców do udziału w konferencji pt. ”Kształcenie zawodowe w czasach zaborów i w  XX – leciu Polski Niepodległej”.

Ośrodek Rozwoju Edukacji w ramach realizacji kierunków polityki oświatowej Państwa organizuje konferencję, której celem jest promocja  współczesnego kształcenia zawodowego oraz popularyzacja edukacji historycznej i kultury technicznej.

Ideą konferencji jest przedstawienie rewolucji przemysłowej i jej wpływu na rozwój kształcenia zawodowego, prezentacja historyczna instytucji państwowych i trzech szkół, które wywodzą się z placówek prowadzących kształcenie zawodowe jeszcze w czasie zaborów i po roku 1918.

Termin konferencji: 24 października 2018 r. w godz. 10.00-15.00 w Warszawie, w Warszawskim Domu Technika, sala A, ul. Tadeusza Czackiego 3/5.

Konferencja jest organizowana we współpracy z Naczelną Organizacją Techniczną, Polskim Komitetem Normalizacyjnym, Kuratorium Oświaty w Łodzi, Kuratorium Oświaty w Krakowie, Kuratorium Oświaty w Poznaniu i Związkiem Rzemiosła Polskiego.

Udział w konferencji jest bezpłatny, Ośrodek Rozwoju Edukacji nie pokrywa kosztów podróży uczestników.

Szczegółowe informacje na temat konferencji opublikowane zostały na stronie ORE.

Rejestracja

 

 

Załączniki

Zaproszenie
Data: 2018-09-20, rozmiar: 222 KB