17 kwietnia 2018

Oferta pracy

PrzedmiotPrzyroda
Termin składania dokumentów2018-05-11
Wymiar zatrudnieniaZastępstwo
Liczba godzin60
Opis

Oferujemy pracę podczas tygodniowych turnusów półkolonii przez całe wakacje. Zajęcia w woj. Pomorskim oraz Poznaniu. Około 90% półkolonii w woj. Pomorskim.

Zakres obowiązków:
- prowadzenie zajęć edukacyjnych dla dzieci - eksperymenty, robotyka, programowanie;
- prowadzenie pokazów z fizyki, chemii, robotyki dla dzieci;
- prowadzenie urodzin edukacyjnych

Wymagania:
- umiejętność pracy z dziećmi;
- odpowiedzialność, komunikatywność, punktualność, systematyczność;
- prawo jazdy kategorii „B” mile widziane.

Po wakacjach możliwa również praca przez cały rok podczas zajęć pozalekcyjnych, urodzin edukacyjnych, pokazów naukowych.

Oferujemy:
- elastyczne godziny pracy (możliwość pogodzenia pracy ze studiami);
- młode, sympatyczne grono współpracowników;
- pracę podczas tygodniowych turnusów półkolonii przez całe wakacje. Zajęcia w Poznaniu oraz woj. Pomorskim

Typ szkołyInne
Nazwa szkołyMały Inżynier
MiastoPoznań
Kod pocztowy61-654
AdresZagrodnicza 8a
PowiatPoznań
Gminadelegatura Poznań-Nowe Miasto
Telefon790511311
E-mailpraca@malyinzynier.pl