Kategoria: Olimpiady

9 października 2019

Olimpiada Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych

Szanowni Państwo Dyrektorzy
Szanowni Państwo Nauczyciele Poloniści

Mamy zaszczyt i przyjemność poinformować, że w tym roku po raz pierwszy odbędzie się Olimpiada Literatury i Języka Polskiego dla Szkół Podstawowych, której inicjatorem i organizatorem jest Instytut Badan Literackich w Warszawie, działający w porozumieniu z Ministerstwem Edukacji Narodowej. Więcej szczegółów w załącznikach i na stronach internetowych.

Wszystkie informacje dostępne są na stronie Olimpiady: http://olijpsp.pl/ oraz Komitetu Okręgowego http://jerzykan-olijp.home.amu.edu.pl/

Załączniki

1 października 2019

Olimpiada Wiedzy o rodzinie

Szanowni Państwo,

Wydział Teologii Uniwersytetu Warmiński-Mazurskiego w Olsztynie organizuje 4 edycję Olimpiady pod hasłem „W rodzinie siła”.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem, regulaminem, programem Olimpiady, które znajdują się na naszej stronie internetowej Uniwersytetu.

12 września 2019

Olimpiada Statystyczna – rok szkolny 2019/2020

Główny Urząd Statystyczny oraz Polskie Towarzystwo Statystyczne zapraszają młodzież szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych do udziału w IV edycji Olimpiady Statystycznej, która odbędzie się w roku szkolnym 2019/2020. Celem Olimpiady jest upowszechnianie wiedzy i rozwijanie umiejętności z zakresu statystyki w obszarze analiz społeczno-gospodarczych. W ramach trójstopniowej rywalizacji spośród uczestników zostanie wyłonione grono finalistów i laureatów.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej Olimpiady.