19 lutego 2021

Turniej wiedzy o finansach i ekonomii „Sukces Na Bank”

Wkrótce rusza trzecia edycja turnieju wiedzy o finansach i ekonomii „Sukces Na Bank”. Projekt, skierowany do uczniów liceów i techników, jest realizowany we współpracy z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej.

W turnieju mogą wziąć udział pięcioosobowe reprezentacje szkolne pod opieką nauczyciela, ze szczególnym uwzględnieniem nauczycieli podstaw przedsiębiorczości, matematyki, wiedzy o społeczeństwie i informatyki. Rejestracja zespołów odbywa się za pośrednictwem aplikacji na stronie  www.sukcesnabank.pl   i będzie otwarta do 8 marca 2021 r.

Na stronie projektu znajdują się wszystkie potrzebne informacje na temat turnieju oraz jego regulamin i materiały służące do przygotowania się do konkursu. Ostatni etap turnieju – po dwóch wcześniejszych: eliminacyjnym i międzyszkolnym, rozgrywanych on-line – realizowany będzie w formie teleturnieju emitowanego na antenie Telewizji Polskiej. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody pieniężne – nagrody główne: 20 000 złotych dla drużyny i 3000 złotych dla nauczyciela.

Wszelkie pytania należy kierować do koordynatora projektu na adres poczty elektronicznej kontakt@sukcesnabank.pl lub na numer telefonu 608 466 728.