30 maja 2018

Bezpłatne międzynarodowe seminarium kontaktowe eTwinning „Dziedzictwo kulturowe” – 5-8 lipca 2018 r., Kraków

Zapraszamy na międzynarodowe seminarium kontaktowe „Dziedzictwo kulturowe” organizowane w dniach 5-8 lipca 2018 w Krakowie przez Biuro eTwinning w Polsce. Seminarium zostało objęte patronatem Europejskiego Roku Dziedzictwa Kulturowego 2018.

Seminarium skierowane jest do nauczycieli wszystkich przedmiotów pracujących z uczniami powyżej 10 lat w szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych zainteresowanych tematyką dziedzictwa kulturowego, którzy chcą rozpocząć realizację projektu eTwinning ze szkołą z innego kraju. Zapraszamy osoby bez doświadczenia w programie eTwinning.

Język seminarium: angielski

Organizatorzy oczekują, że podczas seminarium każdy uczestnik przystąpi do nowego projektu eTwinning. Osoba zgłaszająca się do udziału w seminarium jest zobowiązana do dokonania DWÓCH działań:

  1. Rejestracja na seminarium poprzez wypełnienie formularza na stronie:

http://konferencje.frse.org.pl/CS_Krakow_2018 (kliknięcie zielonego odnośnika Register for the event)

  1. Założenie własnego konta w Programie eTwinning pod adresem https://www.etwinning.net/pl/pub/preregister.cfm (UWAGA: rejestracja wstępna, a potem właściwa po odebraniu e-maila)

 Warunki rekrutacji:

  • nauczyciel pracujący z uczniami powyżej 10 lat (10+);
  • nauczyciel posiadający własne konto w programie eTwinning (zarejestruj się tutaj);
  • nauczyciel dowolnego przedmiotu;
  • nauczyciel początkujący w eTwinning;
  • gotowość do rejestracji projektu i podjęcia współpracy.

Szkoła może być reprezentowana przez jednego nauczyciela.

Informacje organizacyjne:

Organizatorzy zapewniają udział w ciekawych warsztatach, materiały konferencyjne, a także opłacają wyżywienie podczas seminarium i noclegi w pokojach jednoosobowych od 5.07 (czwartek) do 8.07. (niedziela) 2018 r. Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą laptopa z możliwością podłączenia do sieci internetowej na kablu lub sieci WIFI.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 24 czerwca 2018.