16 lutego 2022

XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodych Mechaników

Szanowni Państwo,

ruszyły zapisy dwuosobowych zespołów wraz z opiekunem (nauczycielem przedmiotu) do udziału w XI Ogólnopolskich Mistrzostw Młodych Mechaników 2022. Organizatorem corocznego wydarzenia, od 11 lat, jest V8 Team Sp. z o.o. oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. Wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony szkół zawodowych i technicznych z całej polski. W zeszłym roku w wydarzeniu wzięło udział 1640 zespołów dwuosobowych z opiekunami. Mistrzostwa otrzymały Honorowy Patronat Ministra Edukacji i Nauki.

Są one przykładem innowacyjnego podejścia do wsparcia szkolnictwa branżowego w zakresie doskonalenia wiedzy i rozwijania umiejętności uczniów szkól ponadpodstawowych. Partnerzy wydarzenia, wspierając dostępem do nowoczesnych technologii, wzbudzają proces uczenia się przez pielęgnowanie PASJI w ramach samokształcenia ucznia a opiekunowie (nauczyciele przedmiotu) otrzymują dostęp do darmowych lekcji wideo oraz materiałów technicznych na platformie Akademii Młodego Mechanika (dostęp bezpłatny po rejestracji zespołu i opiekuna).

Wielka Gala Finałowa odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Hali nr4 3500m2 w czasie trwania Poznań Motor Show i Targów Techniki Motoryzacyjnej na które utrzymają bezpłatne bilety wstępu Opiekunowie i Zespoły finalistów. W tym roku, wszystkich Dyrektorów Szkół chcących poznać i biorących udział w Mistrzostwach zapraszamy do wysłania e-mail na adres: rejestracja@v8team.pl (adres szkoły, imię nazwisko dyrektora, kontakt telefoniczny lub email) w celu otrzymania bezpłatnego biletu wstępu na teren Międzynarodowych Targów Poznańskich, w ramach Wydarzenia Edukacyjnego przy Poznań Motor Show oraz Targach Technik Motoryzacyjnej.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronach:
XI Ogólnopolskie Mistrzostwa Młodych Mechaników

Rejestracja na Stronie Akademii Młodego Mechanika od14.02.2022 10:30 do 11:59 25.03.2022

Udział w Mistrzostwach jest bezpłatny i możliwy w następujących kategoriach:
– Młody Mechanik;
– Młody Mechanik Pojazdów Ciężarowych;
– Młody Mechanik Maszyn Rolniczych;
– Elektromobilni;
– Młody Mechanik Motocyklowy
– Młody Lakiernik.