14 marca 2023

Warsztaty online dla nauczycieli organizowane przez Centrum Sztuki Współczesnej w Zamku Ujazdowskim w Warszawie

Centrum Sztuki Współczesnej, Zamek Ujazdowski w Warszawie, przygotowało propozycję warsztatów dla nauczycieli na kolejny semestr szkolny.

Od połowy marca rozpoczyna się kolejny cykl warsztatów online dla nauczycieli (różnych dziedzin) z interpretacji dzieł sztuki współczesnej. Warsztaty są bezpłatne w formie online o stałej godzinie. Cykl obejmuje pięć, półtoragodzinnych spotkań. Po odbytych warsztatach nauczyciele zdobywają nie tylko certyfikat, ale i wiedzę nt. sztuki współczesnej, tworzą sieć kontaktów oraz analizują i dyskutują wspólnie o sztuce i nie tylko.

Interpretacja sztuki – sztuka interpretacji (nie tylko) na egzaminie maturalnym

Jeśli chcesz lepiej przygotować uczniów do rozumienia sztuki, a także wzbogacić swój warsztat dydaktyczny, zapraszamy do udziału w specjalnie przygotowanym cyklu warsztatów dla nauczycieli.

Program szkolenia realizuje jeden z kierunków oświatowych MEN Wspomaganie kształcenia w szkołach ponadpodstawowych w związku z nową formułą egzaminu maturalnego od roku 2023.

Prowadzenie
Piotr Sebastian Ślusarczyk, doktor nauk humanistycznych, metodyk, edukator, czynny zawodowo nauczyciel języka polskiego, pracownik naukowo-dydaktyczny w Instytucie Polonistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego.

Więcej informacji i program są dostępne na stronie internetowej

Zapisy poprzez adres e-mail: edukacja@u-jazdowski.pl