13 września 2022

Międzynarodowa Konferencja „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie” – 27-30 września 2022

16. Międzynarodowa Konferencja „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie” jest największym w Polsce wydarzeniem dotyczącym kwestii zagrożeń i bezpieczeństwa online. Skierowana jest do przedstawicieli instytucji edukacyjnych, organizacji pozarządowych, administracji publicznej, wymiaru sprawiedliwości oraz branży internetowej.

W tym roku wydarzenie odbędzie się  w dniach 27-30 września i będzie miało charakter hybrydowy. Tak, jak w poprzednich latach spotkanie będzie transmitowane na żywo, ale część osób będzie mogła wziąć udział w konferencji osobiście w Warszawie w Hotelu Airport Okęcie. W dniach 27-28 września odbędą się sesje plenarne nadawane na żywo z miejsca konferencji w Warszawie, a w dniach 29-30 września będzie można wziąć udział w sesjach warsztatowych online, na które obowiązuje osobna rejestracja.

Aby wziąć udział w wydarzeniu (na żywo lub online) należy zarejestrować się na stronie: https://konferencja.saferinternet.pl/rejestracja. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Wystąpienia podczas dwóch pierwszych dni będą dostępne w języku polskim, angielskim oraz ukraińskim. Konferencja będzie tłumaczona również na język migowy.

Organizatorem konferencji jest Polskie Centrum Programu Safer Internet, które tworzą NASK Państwowy Instytut Badawczy i Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej. Głównym Partnerem jest Fundacja Orange, a Partnerami Google i Librus.

Więcej informacji oraz program wydarzenia na stronie internetowej