15 marca 2023

Konkurs WielkoPolka w ramach obchodów Roku Generałowej Jadwigi Zamoyskiej

Szanowni Państwo
Dyrektorzy przedszkoli, szkół, placówek oświatowych
województwa wielkopolskiego

Fundacja Zakłady Kórnickie, w ramach obchodów Roku Generałowej Jadwigi Zamoyskiej, organizuje konkurs pod nazwą WielkoPOLKA.

Konkurs skierowany jest do aktywnych, zaangażowanych społecznie kobiet, których działalność powiązana jest z Wielkopolską. W trzech kategoriach: edukacja, przedsiębiorczość oraz działalność społeczna zostaną wyłonione i nagrodzone kobiety, które – podobnie jak Jadwiga Zamoyska – są liderkami w swoich środowiskach, a swoim codziennym zaangażowaniem, inspirują innych do działania.

Jako Wielkopolski Kurator Oświaty mam przyjemność patronować konkursowi w kategorii edukacja.

Serdecznie zapraszam wszystkie kobiety zaangażowane, którym edukacja dzieci i młodzieży szczególnie leży na sercu, do udziału w tym wyjątkowym konkursie.

Informacje o konkursie znajdziecie Państwo w załączeniu. Szczegóły oraz regulamin na stronie konkursu: https://wielkopolka.fzk.pl/. Zgłoszenia można nadsyłać do 30 kwietnia 2023 r.

Uprzejmie proszę o przekazanie powyższej informacji nauczycielom w Państwa szkołach, społeczności szkolnej oraz wszystkim osobom wpisującym się w ideę WielkoPOLKI.

Wielkopolski Kurator Oświaty
Robert Gaweł

Załączniki

Informacje WielkoPolka
Data: 2023-03-15, rozmiar: 134 KB