31 maja 2021

Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży – Centrum Medyczne HCP w Poznaniu

Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży CM HCP w Poznaniu zaprasza do skorzystania z różnych form wsparcia. Są to działania realizowanego w ramach projektu „Zapewnienie zintegrowanych środowiskowych form opieki zdrowotnej i społecznej osobom z zaburzeniami psychicznymi na terenie Miasta Poznania” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Środowiskowe Centrum Zdrowia Psychicznego skierowane jest do dzieci i młodzieży do 18 roku życia zamieszkujących miasto Poznań, a także dla ich rodziców.

Środowiskowe Centrum zapewnia bezpłatną pomoc dla dzieci i młodzieży z problemami zdrowia psychicznego oferując im wsparcie:

  • psychiatryczne,
  • psychoterapeutyczne oraz
  • diagnozę medyczną.

Projekt realizowany jest przez Centrum Medyczne HCP we współpracy z Fundacją AKME oraz Urzędem Miasta Poznania (MCIK) – tel. kontaktowy – 694 477 016.
Liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń, nie mniej jednak organizatorzy zrobią wszystko, aby nie pozostawić nikogo bez pomocy specjalistycznej.

Załączniki

Ulotka
Data: 2021-05-31, rozmiar: 546 KB
Plakat
Data: 2021-05-31, rozmiar: 477 KB