23 lutego 2021

Oferta pracy

PrzedmiotPedagogika opiekuńczo-wychowawcza
Termin składania dokumentów2021-03-15
Wymiar zatrudnieniaWakat
Liczba godzin40
Opis

Prywatne Przedszkole MUMULA w Rokietnicy zaprasza do składania ofert pracy na stanowisko Zastępcy Dyrektora Przedszkola.
Obowiązki:
• Pomoc dyrektorowi w zarządzaniu podległym zespołem nauczycieli
• Aktywizacja podległych pracowników,
• Sprawowanie profesjonalnej opieki wychowawczo-edukacyjnej nad dziećmi w wieku przedszkolnym;
• Planowanie oraz organizowanie zajęć z dziećmi według harmonogramu przedszkola;
• Dbanie i pielęgnowanie dobrego kontaktu z rodzicami;
• Realizacja zaleceń przełożonych w ramach działań wychowawczych i opiekuńczych, wykonywanie czynności pielęgnacyjnych.
Oczekiwania:
• wykształcenie wyższe pedagogiczne o specjalności wychowanie przedszkolne lub edukacja wczesnoszkolna;
• co najmniej roczne doświadczenie w pracy w przedszkolu lub szkole
• kreatywność, entuzjazm i cierpliwość
• mile widziane doświadczenie w pracy w przedszkolu;
• umiejętność współpracy w zespole i współpracy z rodzicami;
• empatia, otwartość na samodoskonalenie i innowacyjne metody pracy.
Oferujemy:
• pracę w młodym zespole;
• pracę w stałych i małych grupach;
• umowę o pracę;
• możliwość stałego rozwoju osobistego i zawodowego

oferty proszę składać na adres kadry @wspia.pl w tytule wpisując: Przedszkole MUMULA – oferta pracy

Typ szkołyPrzedszkole
Nazwa szkołyPrywatne Przedszkole Mumula w Rokietnicy
MiastoRokietnca
Kod pocztowy62-090
Adresos. Kalinowe 13/9
Powiatpoznański
Gminagmina wiejska Rokietnica
Telefon61 646 03 66
E-mailkadry@wspia.pl