Krajowe Biuro eTwinning w Polsce serdecznie zaprasza nauczycieli wszystkich poziomów edukacyjnych na bezpłatne szkolenia prezentujące zarówno narzędzia programu eTwinning, możliwości i korzyści wynikające z realizacji projektów, jak i liczne, popularne i efektywne narzędzia TIK przydatne w pracy nauczyciela oraz innowacyjne metody pracy z uczniami.
Uczestnicy każdej z form szkoleniowych otrzymują bezpłatnie imienne certyfikaty.
Szczegółowe informacje o każdym z wydarzeń dostępne są na stronie etwinning.pl (odnośniki prowadzą bezpośrednio do ogłoszeń o danym wydarzeniu, gdzie znajdują się także formularze zgłoszeniowe).
Aktualnie w ofercie znajdują się:
Międzynarodowe seminaria:
- 13-15.10.2025 – Międzynarodowy kurs online: Artificial intelligence tools for eTwinning project planning and implementation
– nauczyciele pracujący z uczniami w wieku 12-18 lat
Wydarzenia online:
- 23.09.2025, godz. 18:00-19:30 – Webinarium: Przedszkole w żywiole. Umiejętności na całe życie
– nauczyciele edukacji przedszkolnej - 18.10.2025, godz. 09:30-13:00 – Konferencja online: Kształtowanie umiejętności życiowych z eTwinning
– nauczyciele zarejestrowani w programie eTwinning
Ważne informacje:
Trzecia edycja Klas Patronackich rozpoczęła nowy rok szkolny! W tym roku jest ich już 93! – szczegóły.
Ogłoszono temat roku eTwinning: Skills for life/Umiejętności na całe życie – szczegóły.