2 lutego 2017

Koordynatorzy Szkół Promujących Zdrowie

Koordynator Wojewódzki
starszy wizytator Karolina Adamska
Wydział Rozwoju Edukacji
tel. 780 386 020
e-mail: k.adamska@ko.poznan.pl

Koordynator Rejonowy
starszy wizytator Beata Kumanowska
Wydział Nadzoru Pedagogicznego
tel. 780 386 083
e-mail: b.kumanowska@ko.poznan.pl

Koordynator Rejonowy
starszy wizytator Elżbieta Czuba
Delegatura w Kaliszu
tel. 608 062 845
e-mail: e.czuba@ko.poznan.pl

Koordynator Rejonowy
starszy wizytator Dorota Rogalska-Daszkiewicz
Delegatura w Koninie
tel. (63) 2435 105 w.20
e-mail: d.rogalska@ko.poznan.pl

Koordynator Rejonowy
starszy wizytator Maria Alicja Kiczka
Delegatura w Lesznie
tel. 780 386 103
e-mail: m.kiczka@ko.poznan.pl

Koordynator Rejonowy
wizytator Lidia Jadwiga Popielarz-Kozłowska
Delegatura w Pile
tel. 780 386 087
e-mail: l.popielarz@ko.poznan.pl